مراکز شستشوی تشک خوشخواب در تهران

شستشوی تشک خوشخواب در تهران

درواقع مراکز شستشوی تشک در تهران وجود ندارد، ولی کارخانه های قالیشویی با اعزام نیروهای متخصص در زمینه شستشوی تشک و مبل ، این کار را در منزل شما انجام میدهد. کار شستشوی تشک با همان دستگاه های شستشوی مبل در منزل انجام میشود

هزینه شستشوی تشک خوشخواب در قالیشویی نوآوران در سال 99:

هزینه شستشوی دو روی تشک یک نفره 100 هزار تومان و قیمت شستشوی تشک دو نفره به صورت دو رو در محل 140 هزار تومان میباشد

تلفن تماس  09195340864‬ برای سفارش شستشوی مبل و تشک در تهران

شستن تشک ها یکی از سخت ترین و نگران کننده ترین، روش های نظافتی در منزل می باشد. دلیل این موضوع این است که، شستشوی انواع تشک ها فقط به منظور حفظ نظافت نیست. بلکه شستشوی تشک برای حفظ سلامت بدن نیز، بسیار حائز اهمیت می باشد. خیلی از خانم ها پس از کثیف شدن تشک تخت خواب و یا بو گرفتن آن، نمی دانند که دقیقا از چه روشی باید برای شستشوی انواع تشک ها استفاده کنند. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با روش شستشوی انواع تشک های تخت خواب، آشنا کنیم.

روش شستشوی انواع تشک؟

روش های شستشوی انواع تشک های تخت خواب

به منظور شستشوی انواع تشک های فنری، طبی، پنبه ای و … در ابتدا باید رو تختی و کاور تشک را جداگانه در ماشین لباس شویی قرار دهید. برای اینکار سعی کنید داغ ترین حالت آب را انتخاب نمایید و حتما از خشک کن ماشین استفاده نمایید. تا تمامی میکروب ها و باکتری های موجود در آنها از بین برود.یکی از مهم ترین نکاتی که در شستشوی تشک باید در نظر داشته باشید. این است که، تشک ها را هنگام شستشو، تحت هیچ شرایطی به صورت افقی قرار ندهید. بلکه آنها را به صورت عمودی قرار دهید و سپس آنها را تمیز کنید.

نکته: در صورتی که لکه های ادرار روی تشک زیاد و قدیمی هستند. می توانید از ترکیب آب لیمو، آب اکسیژنه و آب استفاده نمایید. همچنین استفاده از سرکه سیب رقیق شده در از بین بردن، لکه های ادرار با توجه به میزان لکه ها می تواند بسیار موثر باشد.

  1. شستشوی تشک فنری و فوم دار: یکی از نکات بسیار حائز اهمیت در شستشوی انواع تشک های فنری و فومی، کنترل میزان نفوذ آب در تشک است. در شستشوی این تشک ها دقت داشته باشید که، آب خیلی به درون آن نفوذ نکند. زیرا موجب زنگ زدگی فنر ها و آلوده شدن فوم ها می شود. برای شستن این نوع از تشک ها می توانید مقداری سرکه سیب را با پراکسید هیدروژن و          مایع ظرف شویی ترکیب نمایید.

سپس با استفاده از مسواک، محلول را کاملا روی قسمت های بو گرفته و لکه های تشک بزنید. در ادامه نیز با استفاده از دستمالی تمیز و مرطوب، کف را از روی تشک پاک کنید. سپس از نور مستقیم آفتاب برای خشک کردن آن کمک بگیرید.

روش شستشوی انواع تشک؟

  • شستشوی تشک طبی و لاتکس: برای شستشوی انواع تشک های طبی و لاتکس، بهتر است از جوش شیرین به همراه روغن های خوش بو کننده استفاده نمایید.به این صورت که جوش شیرین را روی تشک بریزید و مقداری روغن خوش بو کننده روی آن بزنید. سپس بعد از چند ساعت، با استفاده از مکش بالای جارو برقی، تشک را تمیز نموده و در مقابل آفتاب خشک نمایید.

روش شستشوی انواع تشک؟

  • شستشوی تشک پنبه ای: از آنجایی که تشک های پنبه ای به شدت به آب حساس هستند. بهتر است از خیس نمودن آنها، با هر مایعی خودداری نمایید. برای شستشوی این نوع از تشک ها، بهتر است سریع اقدام نمایید. و همان روز که لکه ایجاد شده، به تمیز کردن تشک بپردازید.برای تمیز نمودن این تشک ها از جوش شیرین استفاده نمایید. جوش شیرین را روی قسمت هایی که لکه دارند و یا بو گرفته اند، بپاشید. سپس چند ساعت تشک را در همان حالت قرار دهید. پس از گذشت حداقل 6 ساعت با استفاده از جارو برقی، جوش شیرین را از روی تشک تمیز نمایید.

نکته: معمولا برای شستشوی تشک تخت از محلول های قوی شیمیایی استفاده نمی شود. اما در صورتی که کثیفی تشک به مقداری باشد، که با استفاده از روش های بالا تمیز نشود. می توانید از محلول آمونیاک و هیدروژن پر اکسید به همراه آب استفاده نمایید. توجه داشته باشید که، نسبت آب به محلول ها 4 به 1 است.


مبل شویی در شرق تهران
شستشوی مبل و تشک در منزل تهران

  شستشوی تشک خوشخواب در تهران و مبل ها قطعا یکی از بزرگترین دغدغه های زنان خانه دار تهرانی است. این در حالی است که شرکت ها و مؤسساتی وجود دارند که با نازلترین قیمت و از آن مهم تر بدون نیاز به جا به جایی و در منزل کار را انجام می دهند  مثل خدمات شستشوی مبل تهران.شاید فکر اینکه با شوینده ها ی خانگی هم میتوان از شر لکه های مبلمان یا تشک ها راحت شد به ذهن هر زن خانه داری برسد ولی در مورد لکه ها باید نکات زیر را مد نظر داشت:

  1. انواع لکه ها بر حسب مقاومت در تمیزی
  2. نوع و جنس پارچه مبلمان
  3. نوع پاک کننده مناسب در هر نوع لکه و…

گاهی ممکن است به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد چگونگی تمیز کردن مبلمان،اقدام ما برای تمیز کردن نه تنها مؤثر واقع نشود بلکه نتیجه معکوس داشته باشد و بدتر؛باعث کثیف تر شدن مبل هم بشود. با این تفاسیر و عدم آگاهی ما با این موضوعات بهتر است به قول گذشتگان کار را به دست کاردان سپرد. می توانید از خدمات شستشوی مبل و تشک در منزل تهران استفاده کنید.

                                         شست و شوی تشک و مبل ویژه تهران

فاصله هر بار شست و شوی مبل و تشک چه مدت باید باشد؟
مبل شویی امروزه نسبت به گذشته کارایی بیشتری دارد چرا که بر خلاف گذشته،استفاده از مبلمان محدود به حضور مهمان و فقط برای پذیرایی نیست؛بلکه هر روز و در هر حالتی از مبلمان استفاده میشود.طراحی مبلمان به سمتی رفته است که بشود از آن استفاده مکرر و روزمره داشت.
استفاده مداوم در طول روز از مبلمان باعث میشود که آنها محیطی مساعد برای تجمع آلودگی و کثیفی به شمار رفته و سلامت خانواده را به خطر بیاندازند؛پس حداقل در هر سال یک بار باید شست و شوی مبلمان صورت بگیرد.

خدمات مبل شویی در همه مناطق تهران بزرگ

عضور رسمی اتحادیه و مطابق با نرخ اتحادیه قالیشویی تهران

مبل شویی در منزل ویژه شمال، جنوب، شرق و غرب تهران

برای سفارش مبل شویی در منزل شرق تهران با شماره زیر تماس بگیرید

09195340864تشک های و خوشخواب ها هم بستری مناسب برای تجمع الودگی است؛چرا که هر انسان به طور متوسط یک سوم از عمر خود را در بستر خواب به سر میبرد، بنابراین باید هر چند سال یکبار تشک را تعویض کرد. اگر هزینه تعویض تشک برای شما گران تمام میشود مراکز شستشوی تشک خوشخواب در تهران برای شما آن ها را با خشکشویی نو و تمیز میکنند.
با توجه به هزینه بر بودن تعویض مداوم تشک ها،شست ‌و شوی تشک توسط نیرو های متخصص و کاردان پیشنهاد میشود،زیرا شست و شوی اصولی باعث افزایش عمر مفید تشک میشود. ما به شما شستشوی مبل و تشک در منزل تهران را پیشنهاد می کنیم

شستشوی تشک خوشخواب در شرق تهران


چگونه میتوان لکه های سرسخت را از روی مبل از بین برد؟

با استفاده از خدمات شستشوی تشک و مبل تهران نیازی به پاک کردن لکه ها نیست با این حال یادگیری تمیز کردن لکه در منزل هم خالی از لطف نیست.


بعضی از لکه ها بعد از ایجاد شدن مقاومت زیادی از خود در برابر تمیز شدن از خود نشان می دهند،لکه های جوهر از این دست از لکه ها هستند.برای از بین بردن این لکه ها میتوان از محلول آب و آمونیاک استفاده کرد.توجه داشته باشید که محلول آمونیاک می تواند به الیاف پارچه صدمه جدی وارد کند،پس ابتدا کمی از محلول رقیق شده را در پشت مبل استفاده کنید،سپس در صورت نداشتن تغییر رنگ این کار را بر روی لکه هم تکرار کنید. استفاده از خدمات شستشوی مبل و تشک در منزل تهران انجام کار توسط نیروی های متخصص صورت گرفته و آسیبی به مبلمان نمی رسد.
شست و شوی مبلمان در محل
روش های خانگی خوبی برای از بین لکه های تازه ایجاد شده بر روی مبلمان وجود دارد،مثل استفاده از شامپو فرش،استفاده از نمک،استفاده از الکل به همراه پارچه مرطوب، استفاده از سرکه سفید و… اما باید این واقعیت را پذیرفت که اگر شما کودکی در خانه دارید به زودی مبلمانی پر از لکه و بد فرم را خواهید داشت.
برای صرفه جویی در هزینه و همچنین کاهش دغدغه ی جابه جایی مبلمان بهتر است از خدمات مبل شویی در محل شرق تهران استفاده کنید.

استفاده از بخار شور برای شست و‌ شوی مبل:
استفاده از بخار شو میتواند گرد و غبار های موجود در سطح مبل را از بین ببرد و تمیزی نسبی مبلمان حاصل شود.
همچنین باید بدانیم استفاده از شوینده های نامناسب،استفاده از ابزار های نامناسب(مثل برس های سخت)واستفاده مکرر از اسپری های پاک کننده میتواند آسیب های جبران ناپذیری به الیاف و جنس پارچه وارد کرده و شکل مبل را به هم ریخته و بد شکل کند،بنابر این برای آسودگی خیال و جلوگیری از خسارات احتمالی میتوان از سرویس شست و شوی تشک و مبل ویژه تهران استفاده کنید.

حتما تهرانی های عزیز به این نکته پی برده اند که ذرات دود حاصل از آلودگی هوا وارد منزل شده و باعث کثیف شدن و چرک شدن لوازم منزل می شوند.اگر سرویس مبلمان شما رنگی روشن داشته باشد، مشکل،چند برابر می شود؛ولی نگران نباشید استفاده از شست و شوی تشک و مبل ویژه تهران به راحتی مشکل شما را حل میکند.

 موکت شویی در منزل تهران

قیمت خدمات موکت شویی درمنزل  تهران  ! توجه داشته باشید که موکت ها دارای انواع مختلفی می باشند و دارای ابعاد مختلفی نیز بوده و در منازل ، مسجد ها ، سالن ها و نمازخانه ها مورد استفاده قرار داده میشوند که بر اثر رفت و آمد زیاد و گرد و غباری که صورت میگیرد کثیفی را به خود جذب میکنند. توجه داشته باشید که شست و شوی دستی موکت ها کار بسیار سختی خواهد بود و همچنین به علت دستی بودن شستشو موکت هایی که دارید کیفیت اولیه خود را به دست نخواهند آورد. برای اطلاع از قیمت شستشوی موکت در محل به سایت ما مراجعه کنید. از خدماتی که موکت شویی در منزل تهران به شما عرضه می کند رفع تمامی کثیفی های ایجاد شده بر روی موکت های شما در تعداد کم و یا زیاد است و نیرو های این مجموعه کار خود را درب محل شما انجام خواهند داد. شما با یکبار استفاده از خدمات ما می توانید به کیفیت کار ما پی برده و مشتری دائمی گروه قالیشویی ما باشید.

کارخانه قالیشویی نوآوران نانو در تهران

دارای کادر مجرب برای خدمات خشکشویی مبلمان و موکت در محل در مناطق شرق تهران شامل پیروزی، نارمک، نظام اباد،تهرانپارس و افسریه
دریافت کلیه هزینه ها پس از جلب رضایت مشتری.
قالیشویی مخصوص فرش دستباف و انجام خدمات تعمیر و شیرازه دوزی فرش های با ارزش شما

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات موکت شویی در منزل تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *