بازدید از آبشار بی بی سیدان و طبیعت بکر و زیبایش

یکی از مهم ترین آبشارهای دیدنی که شما از آن دیدن می کنید، آبشار بی بی سیدان بوده و جاذبه هیا فوق العاده ای برای علاقه مندان دارد. این آبشار در فصل های مختلفی از سال دارای زیبایی بوده و در ادامه با آن آشنا می شوید.

معرفی آبشار بی بی سیدان:

این آبشار را می توان امروزه از دیدنی های سمیرم دانست. آبشاری مرتفع با جذابیت های فوق العاده که توجه شما را جلب می کند. روستایی که در این نزدیکی بوده توجه شما را جلب خواهد کرد. برای بازدید از این‌ مجموعه باید به نزدیکی یاسوج بروید. این آبشار از مکان های دیدنی یاسوج است.

آبشار بی بی سیدان

ارتفاعات صخره ای این منطقه نیز زیبایی های زیادی داشته و از سوی گردشگران مورد توجه است. در فصل های گرما نیز این نواحی مکان مناسبی بوده زیرا شما می توانید از آب و هوای خنک و معتدل آن نیز استفاده کنید.

 

اگر راهی سفر به این‌ نواحی هستید، می توانید با این جاذبه ها از نزدیک نیز آشنا شوید. مهم ترین دیدنی های این‌ ناحیه را در فصل بهار مشاهده می کنید که طبیعت دیدنی تری دارند. چشمه ها و رودخانه هایی که از این آبشار سرچشمه می‌گیرد فوق العاده دیدنی بوده و حجم آن ها در فصل های پر بارش نیز زیاد هستند.

رودخانه بی بی سیدان

آب این آبشار فوق العاده زلال بوده و با سرازیر شدن از بالای صخره ها شاهد دیدنی های بیشتری از آن می باشید. برخی از گردشگران نیز در حوضچه های پایینی آب تنی می کنند. آب های این‌ آبشار ولرم بوده و در فصل بهار می توانید به راحتی در این آب ها شنا کنید‌

طبیعت بکر ابشار:

این ابشارها زیبایی فوق العاده ای داشته و در فصل های مختلفی توجه شما را جلب می کند. در مسیر رسیدن به این آبشار می توانید با زیبایی های بیشتری نیز آشنا شوید. نمونه هایی از درختان انجیر، انگور و درختچه های کوهی نیز شامل آن می شود. آبشار بی بی سیدان شگفتی های دیگری نیز دارد که در ادامه با آن آشنا می شوید.

طبیعت بی بی سیدان

درختچه های گز، تمشک های وحشی و بنه نیز در این نواحی یافت می شوند. آبشار بی بی سیدان دیدنی های بیشتری داشته و شما با این جاذبه ها آشنا می شوید. در تابستان نیز شگفتی و زیبایی های این‌ منطقه زیبا هستند.

شما می‌ توانید فصل های مختلفی از سال برای سفر را انتخاب کنید. در فصل بهار نیز زیبایی های بیشتری پیش روی شما قرار می‌گیرد که سرسبز بوده و مراتع زیبا نمونه هایی از آن هستند.

منطقه بی بی سیدان

شما می توانید از تورهای گردشگری نیز به این‌ نواحی سفر کرده و یک سفر گروهی و دسته جمعی خاطره انگیز داشته باشید. برای عبور از رودخانه نیز باید وسایل و لوازم کافی را داشته و در صورتی که قصد اقامت دارید، تجهیزات مناسب به همراه داشته باشید.

این آبشار و نواحی دیدنی اطراف آن امروزه از دیدنی های چهار محال بختیاری هستند و شگفتی های زیادی دارند. شما می توانید در لینک با این دیدنی های بیشتر آشنا شوید. این استان جاذبه های ویژه ای دارد.

منبع : آرگا

برچسب :