خانه » تولید سنگ مصنوعی

 اولین مرحله برای تولید سنگ مصنوعی تهیه قالب سنگ مصنوعی و انتخاب طرح مورد نظر است. برای تولید سنگ مصنوعی ارزان قیمت و بدست اوردن سود فراوان مهم ترین عامل تهیه قالب با کیفیت است. تا از ضرر و زیان جلوگیری شود. گروه تولیدی اسپادانا استون با تولید قالب های با کیفیت -مصنوعی نما,قالب صراحی, قالب جدول,قالب نرده, انواع قالب های تراورتن در ابعاد گوناگون. …تمامی نیاز تولیدکنندگان سنگ مصنوعی را براورده کرده است.

 سنگ مصنوعی:

سنگ مصنوعی (artificial ston)از ترکیب مجدد سنگ های طبیعی با مواد افزودنی همچون سیمان و رزین به دست می اید. در واقع امروزه سنگ مصنوعی بیشتر مورد توجه و استفاده ساختمان سازان قرار گرفته است.زیرا سنگ مصنوعی هم مقرون به صرفه تر و هم سبکتر از و در نتیجه نصب ان اسان تراست و مهم تر از ان اینکه سنگ های طبیهی پس از نصب به مرون زمان هم به دلیل سنگینی و هم به خاطر عوامل جوی زیبایی و جذابیت خود را از دست داده و از بدنه ساختما ن جدا میشود.

اولین بار توسط فردریک رَنسام (Frederick Ransome)‏ (۱۸۱۸–۱۸۹۲)، مخترع و صنعتگر بریتانیایی، ساخته شد.و فناوری وصنعت سنگ مصنوعی از سال ۱۹۶۰ در ایتالیا پدید امد.

ویژگی سنگ مصنوعی:

1-تنوع در طرح و رنگ.

2-سبک تر و راحت بودن در نصب و همچنین کاهش احتمالات خطر.

3-قابلیت جذب اب در ان در حد صفر است.

4-استقامت بالا نصبت به سنگ های طبیعی.

5-چسبنگی بالا نسبت به سنگ های طبیعی.

 کاربرد سنگ مصنوعی:

سنگ های مصنوعی برای زیباسازی محیط به دلیل توع بالا استفاده میشود و کاربردهای بسیار از جمله نما سازی,کف سازی با قالب موزاییک ,تابلوهای زینتی, جدول ,ابراه ,دورباغچه, صراحی ,میزو صندلی ,نیمکت ,روشورو … دارد.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان در زمینه تولید سنگ مصنوعی و راه اندازی و لوازم مورد نیاز در خط تولید سنگ مصنوعی با این شماره تماس حاصل فرمایید :

       مهندس ملک محمد  09137965100: