خانه » چگونه بفهمیم چرخ خیاطی جیوه دارد

آیا چرخ خیاطی سینگر قدیمی دارید؟ اگر چنین است، حتما با خود میگویید چگونه بفهمیم چرخ خیاطی جیوه دارد

ولی این فقط یک شایعه است که سایت های خبری درباره آن گزارش دادند که در ابتدا بیشتر مردم عربستان با عجله برای خرید چرخ خیاطی قدیمی سینگر بر اساس این باور که ممکن است دارای جیوه قرمز باشند، هجوم بردند.

هیچ کس به طور قطع نمی داند که این شایعه از کجا شروع شده است، حتی بیشتر از این شایعه عجیب تر که می توانید تلفن همراه خود را روی چرخ خیاطی نگه دارید تا به نوعی وجود جیوه قرمز را تشخیص دهید

. داستان از این قرار است که اگر تلفن خود را به سمت سوزن چرخ خیاطی که حاوی جیوه قرمز است نگه دارید، سیگنال خود را از دست خواهید داد.

جیوه قرمز چیست؟ این یک ماده افسانه‌ای است که بسته به اینکه از چه کسی بخواهید، ممکن است برای تولید سلاح‌های هسته‌ای، دفع ارواح شیطانی یا کمک به یافتن گنج استفاده شود. هیچ مدرک واقعی دال بر وجود جیوه قرمز وجود ندارد، مگر به عنوان سینابار یا سرخال (HgS) یا جیوه (II) یدید، که هر کدام می توانید چرخ خیاطی sans را با قیمت بسیار پایین تری خریداری کنید. با این حال، اگر خواننده قدیمی خود را برای حراج در eBay دارید، ممکن است قیمتی بالاتر از آنچه انتظار داشتید دریافت کند. اگر قصد خرید یک چرخ خیاطی قدیمی را دارید، پول خود را تا زمانی که کلاهبرداری به پایان رسیده است، پس انداز کنید.

فیلم جیوه در چرخ خیاطی کدام چرخ خیاطی جیوه دارد دلیل وجود جیوه در چرخ خیاطی قیمت جیوه چرخ خیاطی قدیمی