خانه » هدیه ایرانسل و همراه اول برای نوروز 1402 + کد فعال سازی

هدیه ایرانسل و همراه اول برای عید نوروز 1402 : با فرارسیدن سال نو شمسی به رسم هر سال شرکت های ارتباطی ایرانسل و همراه اول هدایا و تخفیف‌های بی سابقه‌ای را برای کاربران خود در نظر گرفته‌اند. شما می توانید از ۲۹ اسفند تا پایان عید سعید فطر از این هدایا استفاده کنید.

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری این دو اپراتور می توانند از هدایا و تخفیف‌های ویژه‌ای که برای عید نوروز مشخص شده است،‌ به راحتی استفاده کنند و هیچ محدودیتی وجود ندارد. برای مشاهده کد فعال سازی بسته های ویژه عید نوروز ۱۴۰۲ در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی : آموزش تنظیمات اینترنت گوشی

هدیه نوروزی همراه اول و ایرانسل برای عید ۱۴۰۲

هدیه همراه اول برای عید نوروز ۱۴۰۲

هدیه نوروزی همراه اول برای عید ۱۴۰۲ در دو گروه «خدمات زندگی دیجیتال» مختص استفاده از کسب و کارهای دیجیتال و «بسته و اعتبار» شامل اعتبار داخل شبکه و بسته های اینترنت طراحی شده است.

در سال های گذشته برای فعال سازی این بسته های هدیه باید کدهای دستوری مربوطه را شماره گیری می کردید اما امسال برای فعال سازی هدایای خود باید از اپلیکیشن همراه من، که ارائه دهنده خدمات متنوع غیرحضوری همراه اول می باشد، استفاده کنید.

کد هدیه اینترنت رایگان همراه اول برای نوروز ۱۴۰۲

نحوه فعال سازی بسته هدیه نوروز ۱۴۰۲ همراه اول: ابتدا وارد اپلیکیشن همراه من شوید و سپس از قسمت طرح های تشویقی، گزینه «عیدی 1402» را انتخاب کنند. در این قسمت دو گردونه مجزای «بسته و اعتبار» و «خدمات زندگی دیجیتال» وجود دارد که با انتخاب مشترک، یکی از آنها شروع به چرخیدن می کند و در نهایت به صورت تصادفی، یکی از هدایا برای مشترک فعال و نمایش داده می شود.

در گردونه «خدمات زندگی دیجیتال» هدیه های مختلفی مثل کدهای تخفیف کسب و کارهای مختلف دیجیتال مانند اکالا، دیجی کالا و… قرار داده شده است و در گردونه «بسته و اعتبار» نیز بسته های زیر قرار داده شده اند:

۱. اعتبار داخل شبکه همراه اول از ۱۰ تا ۱۰۰ هزار تومان
۲. بسته‌های یک ساعته، ۲ ساعته و ۲ روز مکالمه نامحدود داخل شبکه
۳. بسته‌های اینترنتی ۱ گیگ، ۲ گیگ و نامحدود ۲ روزه

فقط توجه داشته باشید که مهلت فعال سازی بسته های گفته شده تا عید سعید فطر می باشد.

کد فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل برای عید ۱۴۰۲

اپراتور ایرانسل نیز به مناسبت عید نوروز ۱۴۰۲ عیدی های متنوعی را برای مشترکانش در نظر گرفته است. تمامی مشترکان ایرانسل، می توانند بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی را با قیمت تخفیفی و شانس برنده شدن روزانه ۱۴ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنند.

اینترنت رایگان ایرانسل برای عید نوروز ۱۴۰۲

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند بسته ترکیبی دو ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و دو گیگابایت اینترنت بین المللی را با پرداخت ۸۰۰۰ تومان فعال سازی کنید. این بسته قیمت بالاتری دارند و به مناسب عید نوروز تخفیف ویژه‌ای خورده است.

نحوه فعال سازی بسته هدیه نوروز ۱۴۰۲ ایرانسل: با شماره گیری کد دستوری #۱۴۰۲* و یا مراجعه به بخش خرید بسته اینترنت پیشنهادی در سوپر اپلیکیشن ایرانسل من می توانید این بسته ترکیبی را خریداری نمایید. برای فعال سازی این بسته تخفیفی در بازه زمانی ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ اقدام نمایید. این بسته هیچ محدودیتی در تعداد دفعات فعال سازی ندارد.

کد فعال سازی ۱۴ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل

به جز بسته ترکیبی که کمی قبل تر گفته شد، تمامی مشترکان ایرانسل می توانند در بازه زمانی ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ از بخش تکان شگفت انگیز اپلیکیشن ایرانسل من شانس خود را برای دریافت اینترنت فوق العاده و ویژه ۱۴ گیگابایتی امتحان کنند. این بسته، روزانه به ۱۰۰۰ نفر هدیه داده می شود ‌و مهلت استفاده از آن فقط یک روز است.

در صورت وجود هرگونه سوالی در مورد هدیه ایرانسل و همراه اول برای عید نوروز ۱۴۰۲ می توانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.