خانه » چگونه بفهمیم واتساپ ما روی گوشی دیگری نصب شده
چگونه بفهمیم واتساپ ما روی گوشی دیگری نصب شده
چگونه بفهمیم واتساپ ما روی گوشی دیگری نصب شده

برای اینکه بفهمیم واتساپ ما روی گوشی دیگری نصب شده وارد اکانت واتساپ خود شوید برای درک بهتر نحوه عملکرد امنیت WhatsApp، ابتدا شما را با ورود به حساب خود راهنمایی می کنیم. واتس اپ دو راه برای دسترسی فراهم می کند.

آنلاین و از طریق iOS WhatsApp Messenger یا برنامه Android WhatsApp. استفاده از نسخه وب واتس‌اپ تایپ کردن را بسیار آسان‌تر می‌کند، زیرا می‌توانید این کار را به جای ضربه زدن روی صفحه‌نمایش گوشی خود، روی صفحه‌کلید انجام دهید. با این حال، شما باید با دستگاه تلفن همراه خود شروع کنید.

با ضربه زدن روی نماد منوی بیضی عمودی (سه نقطه عمودی) در پنجره اصلی WhatsApp، یک جلسه وب WhatsApp را در رایانه لوحی یا تلفن خود باز کنید. WhatsApp Web را انتخاب کنید. این دوربین شما را برای استفاده در مرحله بعدی باز می کند. به شما هدایت می شود که یک کد QR را اسکن کنید که می توانید با باز کردن واتس اپ وب در مرورگر خود آن را دریافت کنید.

واتس اپ وب را با استفاده از مرورگر رایانه شخصی خود باز کنید. کد QR را در پنجره مرورگر با استفاده از دوربین دستگاه خود اسکن کنید. اکنون می‌توانید پیام‌ها را با استفاده از صفحه‌کلید رایانه شخصی‌تان تایپ کنید، و پنجره واتس‌اپ روی تلفنتان باید با آنچه در مرورگر می‌بینید مطابقت داشته باشد و به شما امکان می‌دهد طبق معمول چت و تعامل داشته باشید.

بررسی کنید که آیا شخصی از حساب WhatsApp شما استفاده می کند یا خیر استفاده از WhatsApp نسبتاً آسان است. متأسفانه، اگر یک مداخله گر با برنامه تعامل نداشته باشد، می تواند چالش برانگیز باشد. این سناریو به احتمال زیاد شخصی است که فقط می خواهد مکالمات شما را شنود کند، اما برخی از هکرها نیز می خواهند حساب شما را تصرف کنند.

صرف نظر از نیات آنها، ما از این بخش برای آموزش برخی از علائم هشدار دهنده مبنی بر حضور شخصی در حساب شما استفاده خواهیم کرد. فعالیت WhatsApp خود را بررسی کنید. وقتی WhatsApp را باز می کنید، ابتدا لیستی از پیام ها را مشاهده خواهید کرد. این فهرست را برای هر پیامی که از افرادی که نمی‌شناسید ارسال یا دریافت نکرده‌اید، مرور کنید. اطلاعات تماس خود را بررسی کنید. اگر مداخله گر بخواهد حساب شما را هک کند، شروع به تغییر اطلاعات تماس شما می کند.

در تلفن همراه، روی بیضی عمودی (سه نقطه عمودی) در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. روی تنظیمات ضربه بزنید. نمایه خود را در بالای منو انتخاب کنید. اطلاعات را بررسی کنید و مطمئن شوید که دقیق و به روز هستند. اگر چیزی تغییر کرده است، یا اطلاعاتی وجود دارد که شما نمی شناسید، باید حساب خود را ایمن کنید. مراحل استفاده از تایید دو مرحله ای را در بخش بعدی دنبال کنید. پیام های واتس اپ را بررسی کنید.

پیام های خود را با تایپ WhatsApp در نوار جستجو در بالای آیفون یا با استفاده از ذره بین در اندروید جستجو کنید. به دنبال پیام هایی در مورد تغییرات یا دسترسی به حساب باشید.

دوستان جدید را بررسی کنید. با باز کردن برنامه و ضربه زدن بر روی نماد چت در گوشه سمت راست پایین، مخاطبین خود را در واتس اپ بررسی کنید. تأیید کنید که هیچ دوست جدید و ناشناسی در لیست ظاهر نشده است. آخرین جلسات چت را بررسی کنید. آخرین جلسه یا هر جلسه باز را با ضربه زدن روی نماد منوی بیضی عمودی (سه نقطه عمودی) مشاهده کنید. دستگاه های مرتبط را انتخاب کنید.

آخرین لیست فعال… را برای هر دستگاه ناشناس مرور کنید. اگر دستگاه ناشناخته ای پیدا کردید، روی آن ضربه بزنید و Log Out را انتخاب کنید. بر خلاف سایر خدمات، مراحل بالا تنها راه برای مشاهده فعالیت ورود به واتس اپ شما هستند.

چگونه بفهمیم واتساپ ما روی گوشی دیگری نصب شده نی نی سایت
چگونه بفهمیم واتساپ هک شده در سامسونگ
چگونه بفهمیم واتساپ ما هک شده
چگونه بفهمیم واتساپ ما هک شده در ایفون
از کجا بفهمیم واتساپ هک شده نی نی سایت
چگونه بفهمیم واتساپ هک شده گوشی سامسونگ a10s
از کجا بفهمیم واتساپ هک شده تصویری
حذف دستگاه های متصل به واتس اپ فارسی